Қазақстандық бокс федерациясы

ҚҰЛЫБАЕВ Тимур Асқарұлы - президент

БЕКТЕНОВ Бекжан Мухтасифұлы – атқарушы директор

АБЫЛҒАЗИН Данияр Рустемұлы – жалпы мәселелер жөніндегі вице-президент 

ЦХАЙ Юрий Андреевич – тренерлер кеңесімен жұмыс жөніндегі вице-президент 

СӘТҚАЛИЕВ Алмасадам Майданұлы – халықаралық байланыстар жөніндегі вице-президент 

ОСПАНОВ Бауржан Кенесбекұлы – облыстық федерациялар жөніндегі вице-президент 

 ҮЙЛЕСТІРУШІЛЕР

 

АБДРАХМАНОВ Болат Үкібайұлы -  ҚР-ң бостан жас шамасы бойынша (жасөспірімдер, жастар, ересектер) ҰҚК үйлестірушісі, бокстан ҚР-ң  мемлекеттік жаттықтырушысы 
ТОПОЛЕВА Галина Владимировна - қоғаммен байланыс жөніндегі үйлестіруші

БИЛЯЛОВА Ғалия Нұрбекқызы - кешенді ғылыми тобының үйлестірушісі

ОСПАНОВА Мақпал Маулетқызы - халықаралық байланыс жөніндегі үйлестіруші

ИГУБАЕВ Аслан Әмірбекұлы – төрешілер корпусымен жұмыс жөніндегі үйлестіруші

"Астана Арланс" Кәсіби спорт клубы» ЖШС

 

АРТАЕВ Бақтияр Ғарифоллаұлы - "Астана Арланс" КСК бас директоры 

Бокстан ҚР ҰҚК жаттықтырушылар кеңесі

 

АЙТЖАНОВ Мырзағали Құланұлы – ҚР ҰҚК бас жаттықтырушысы
ПРИСЯЖНЮК Вадим Эдуардович – ҚР әйелдер арасындағы ҰҚК бас жаттықтырушысы
ЖАҚИЕВ Марат Исағалиұлы – ҚР ҰҚК жаттықтырушысы
МАНАШЕВ Қайрат Маргенұлы – ҚР ҰҚК мемлекеттік жаттықтырушысы
СӘТЖАНОВ Қайрат Тұрсынханұлы – жасөспірімдер арасында ҚР ҚК аға жаттықтырушысы
КЕНЖЕБАЕВ Ғалымбек Қалиұлы – жастар арасында ҚР ҚҰ аға жаттықтырушысы
 

ТӨРЕШІЛЕР КОМИССИЯСЫ

 

СУЙЕНІШ Ермек төрешілер комиссиясының төрағасы, АИБА МК-3 төрешісі (Алматы облысы)

 


 

КАЗИН Узбек төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-3 төрешісі (Қостанай облысы)


 

ЖУМАНКУЛОВ Кайрат төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-2 төрешісі (Жамбыл облысы)

 

ОСПАНБАЕВ Ержан төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-2 төрешісі (ОҚО)

ЧУНЫШКАЛИЕВ Асылбек төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-3 төрешісі (Атырау)


 

АХМЕТОВА Данара төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-1 төрешісі (Қарағанды облысы)

БУРКИТБАЕВ Арман - төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-1 төрешісі (Ақмола облысы)

 

 

ИСКАКОВ Гани төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-1 төрешісі (Алматы облысы)

 

 

АБАЙХАН Дінмұхамед - төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-1 төрешісі (Қызылорда облысы)

 

НУРИДЕНОВ Ернар - төрешілер комиссиясының мүшесі, АИБА МК-1 төрешісі (БҚО)

КЕШЕНДІ ҒЫЛЫМИ ТОП

 

САТОВ Ирек Тапиевич - ҚР ҰҚК-ның дәрігері

 

ТАРАНЮК Лилия Леонидовна - ҚР әйелдер ҰҚК-ның дәрігері

 Қазақстан бокс федерациясының атқару комитеті

 1.   Құлыбаев Тимур Асқарұлы

2.   Абылғазин Данияр Рустемұлы

3.   Қонақбаев Серік Керімбекұлы

4.   Бектенов Бекжан Мұхтасифұлы

5.   Цхай Юрий Андреевич

6.   Сатқалиев Алмасадам Майданұлы

7.   Махмұтов Бекет Сапабекұлы

8.   Сәпиев Серік Жұманғалиұлы

9.   Сәрсенов Жанболат Жақияұлы

10.     Рақымбергенов Еркін Мағауұлы

11.     Цхвирашвили Борис Семёнович

12.     Перуашев Азат Тұрлыбеқұлы

13.     Дайырбеков Мүсілімбай Дайырбекұлы

14.     Ибраимов Ермахан Сағиұлы

15.     Мауленов Қасым Сырбайұлы

16.     Айтжанов Мырзағали Құланұлы

17.     Присяжнюк Вадим Эдуардович

18.     Кенжебаев Ғалымбек Калиұлы

19.     Сатжанов Қайрат Тұрсынханұлы

20.     Данбай Шұхрат Әбдірәшитұлы

21.     Берлібаев Данияр Әмірбайұлы

22.     Боранбаев Қайрат Советұлы

23.     Сүлейменов Диас Тулеутайұлы

24.     Қажиев Бақытжан Төлеуқажыұлы

25.     Юрченко Михаил Юрьевич

26.     Балжанов Асқар Құмарұлы

27.     Орманов Марат Күшкенбайұлы

28.     Тұрысбеков Асқар Зауытбекұлы

29.     Оспанов Бауыржан Кеңесбекұлы

30.     Тусіпбеков Жанат Рашидұлы

31.     Бердіғожин Шыңғыс Робертұлы

32.     Апсалямов Ерболат Надирбекұлы

33.     Уәлиев Батыр Тұрсынбекұлы